Bodyflex T-Anabol 300 tablet

799,00 Kč
S DPH

Nejsilnější legální anabolický přípravek, který ovlivňuje hladinu testosteronu bez vedlejších účinků. Testosteron je jeden z nejanaboličtějších hormonů v lidském těle. Cílem každého kulturisty je, mít ho v těle co nejvíce, protože jeho hladina je často přímo úměrná množství svalové hmoty, tvrdosti i síly. Účinky tohoto přípravku jsou tedy podobné účinkům anabolických steroidů s tím rozdílem, že se jedná o legální a bezpečné látky bez vedlejších účinků.

Počet

 

 

 

Nejsilnější legální anabolický přípravek, který ovlivňuje hladinu testosteronu bez vedlejších účinků.

Testosteron je jeden z nejanaboličtějších hormonů v lidském těle. Cílem každého kulturisty je, mít ho v těle co nejvíce, protože jeho hladina je často přímo úměrná množství svalové hmoty, tvrdosti i síly.

Účinky tohoto přípravku jsou tedy podobné účinkům anabolických steroidů s tím rozdílem, že se jedná o legální a bezpečné látky bez vedlejších účinků.

Jeho základem jsou extrakty z šesti rostlin, které se v alternativní medicíně považují za nejúčinnější v léčbě poruch sexuálních funkcí (mimo jiné i tvorby testosteronu), navození hormonální rovnováhy a celkové vitality a síly.

T-ANABOL navíc zabraňuje konverzi testosteronu na estrogen, ženský pohlavní hormon, který u mužů způsobuje zvýšené ukládání tuku a vody v podkoží a zduření prsní žlázy (gynekomastie).

Přednosti produktu:

 • zvyšení produkce testosteronu
 • více svalové hmoty
 • zvýšení síly
 • lepší napumpování svalů
 • tvrdší a žilnatější svaly
 • zlepšení sexuálních funkcí

Doporučené dávkování:

Užívejte 10 kapslí denně rozdělených do 2-3 dávek (ráno, po tréninku, večer) nejlépe nalačno.

Výživové hodnoty:

  10 kapslí
energie 8,2 kJ / 2,0 kcal
bílkoviny 0,1 g
sacharidy 0,2 g
z toho cukry <0,1 g
tuky <0,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
sodík <0,01 g
MACA 1500 mg

Tribulus Terrestris extrakt

1400 mg

Zázvor

1250 mg

Sibiřský ženšen

1000 mg
Horny Goat Weed extrakt 500 mg
Saw Palmetto extrakt 250 mg

Složení:

MACA, Kotvičník zemní extrakt, Zázvor, želatina, Korejský Ženšen, mikrokrystalická celulóza, Škornice šípolistá extrakt, protispékavá látka (mastek), Saw Palmetto extrakt, barvivo (oxid titaničitý).

Upozornění:

Určeno pro zvláštní výživu - vhodné při zvýšené tělesné zátěži, zejména pro sportovce. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné ženy a děti. Může obsahovat stopy lepku. Skladujte v suchu mimo sluneční záření při pokojové teplotě.

ENGLISH DESCRIPTION

Strongest legal anabolic supplement that enhances natural testosterone production without any side effects.

Testosterone is one of most anabolic hormones in the body. The desire of any bodybuilder is to have it in their body as much as possible because its level is often directly proportional to the amount of muscle mass, hardness and strength.

The results from using this product is similar to the effects of anabolic steroids with the difference that it is a legal and safe agent without any side effects.

It is based on extracts of six plants that have been used in alternative medicine in the treatment of sexual dysfunctions (also testosterone production), induce hormonal balance and overall vitality and strength.

T-Anabol also inhibits the conversion of testosterone to estrogens, the female sex hormones in men that cause increased fat and water retention and swelling of the breast tissue.

Product highlights:

 • enhances natural testosterone production
 • builds more muscle mass
 • enhances strength
 • promotes vascularity and hardness
 • enhances sexual functions

Recommended dosage:

Use 10 capsules daily on empty stomach divided in to 2-3 servings (morning, post-porkout, night).

Supplement Fact:

  10 capsules
energy 8,2 kJ / 2,0 kcal
protein 0,1 g
carbohydrate 0,2 g
of which sugars <0,1 g
fat <0,1 g
of which saturated fatty acids <0,1 g
sodium <0,01 g
MACA 1500 mg

Tribulus Terrestris extract

1400 mg

Ginger

1250 mg

Koren ginseng

1000 mg
Horny Goat Weed extract 500 mg
Saw Palmetto extract 250 mg

 

Ingredients:

Maca Root Powder, Tribulus Terrestris Extract, Ginger Root Powder, Gelatin, Ginseng Root Powder, Microcrystalline Cellulose, Horny Goat Weed Extract, Anti-Caking Agent (Talc), Saw Palmetto Fruit Extract, Colour (Titanium Dioxide) !May contain traces of gluten, soy, milk and egg.

Mohlo by vás také zajímat