• Sleva!

Bodyflex Fitness Hydro DH32 1500 g

1 199,00 Kč
959,00 Kč Ušetříte 20%
S DPH

Naprostá špička v kvalitě i chuti mezi syrovátkovými hydrolyzáty. Chuťově je HYDRO DH32 jednoznačně o třídu lepší, než jakýkoliv hydrolyzát s tak vysokým stupněm hydrolýzy. Budete mít pochybnosti, zda se opravdu jedná o DH32, tak výborně chutná.

Příchuť
Počet

 

 

 

Naprostá špička v kvalitě i chuti mezi syrovátkovými hydrolyzáty.

Chuťově je HYDRO DH32 jednoznačně o třídu lepší, než jakýkoliv hydrolyzát s tak vysokým stupněm hydrolýzy. Budete mít pochybnosti, zda se opravdu jedná o DH32, tak výborně chutná. Suroviny k výrobě tohoto produktu pocházejí z Velké Británie od nejkvalitnějšího výrobce v Evropě.

Hydrolýza znamená naštěpení (před-trávení) syrovátkového proteinu na menší částice, peptidy, které jsou poté mnohem rychleji absorbovány a svalový růst se tak může mnohonásobně urychlit. Čím vyšší je stupeň hydrolýzy (DH), tím kratší peptidové řetězce vzniknou a nastává rychlejší a masivnější anabolizace. 

Není hydro jako hydro:

Drtivá většina syrovátkových hydrolyzátů mají stupeň hydrolýzy jen 5, nebo je to kombinace stupňů až do DH32. Menší stupeň hydrolýzy znamená, že jsou bílkovinné molekuly rozštěpené jen částečně a jejich rychlost vstřebání se blíží rychlosti vstřebání obyčejného WPC. Výroba takového produktu je samozřejmě méně nákladná. Takový výrobek lze snadno odhalit tak, že výrobce na obalu neuvádí stupeň hydrolýzy.

HYDRO DH32 obsahuje výlučně syrovátkový enzymaticky hydrolyzovaný protein s nejvyšším možným stupněm hydrolýzy DH32. Takto upravený protein má z 65% molekulární hmotnost

Přednosti produktu:

  • nejvyšší možný stupeň hydrolýzy DH32
  • nejrychlejší absorbce aminokyselin
  • extra vysoká biologická využitelnost
  • bezkonkurenční chuť

Doporučené dávkování:

Rozmíchejte obsah jedné odměrky ve 250 ml vody. Lze užívat ráno, před tréninkem a po tréninku.

Výživové hodnoty:

Čokoláda

  100 g 1 odměrka(30 g)
energie 1800 kj / 426 kcal 540 kj / 128 kcal
bílkoviny 74,00 g 22,20 g
sacharidy 14,45 g 4,34 g
tuky 8,00 g 2,40 g
z toho nasycené 5,80 g 1,74 g

 

Složení:

hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát se stupněm hydrolýzy DH32, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (glukóza, přírodní barvivo karamel 150d, antioxidanty: askorbyl palmitát, vitamin E alfa tocopherol, aroma: ethylvanilín, barviva: košenilová červeň, azorubin), sladidla: sukralóza, acesulfam K

ENGLISH DESCRIPTION

Absolute peak in terms of quality and taste among all whey hydrolysates.

 

HYDRO DH32 taste is clearly much better than any hydrolysate with such high degree of hydrolysis. You will have doubts whether it really is a DH32 because of such a great taste. Raw materials for the manufacture of this product come from the UK from the finest manufacturers in Europe.

Hydrolysis is digestion (pre-digestion) whey protein into smaller particles called peptides, which are then absorbed much faster and muscle growth can thus be greatly accelerated. The higher the degree of hydrolysis (DH), the shorter peptide chains are made and the final result is rapid and massive anabolization.

Most of whey protein hydrolysates have a degree of hydrolysis of only 5 or they are mixes of DH 5-32. A lesser degree of hydrolysis means that the protein molecules are less digested and their absorption speed is almost the same as absorption of regular WPC. Manufacture of such a product is of course less expensive. Such a product can be easily detected so that the manufacturer does not declare the degree of hydrolysis on the label.

HYDRO DH32 contains only enzymatically hydrolysed whey protein concentrate with the highest possible degree of hydrolysis DH32. The final product has a molecular weight of 65%

Product Highlights:

  • highest possible degree of hydrolysis DH32
  • fast amino acids absorption
  • extra high biological value
  • unbeatable taste

Recommended dosage:

Mix 1 scoop in 250 ml of water. Use in the morning, before training and after training.

Supplement Facts:

Chocolate

  100 g 1 scoop(30 g)
Energy 1800 kj / 426 kcal 540 kj / 128 kcal
Protein 74,00 g 22,20 g
Carbohydrate 14,45 g 4,34 g
Fat 8,00 g 2,40 g
of which saturated fatty acids 5,80 g 1,74 g

 

Ingredients:

hydrolysed whey protein concentrate with a degree of hydrolysis DH32, reduced fat cocoa powder (glucose, natural color: caramel 150d, antioxidants: ascorbyl palmitate, vitamin E, alpha tocopherol, flavor: ethyl vanillin, colors: cochineal red, azorubin), sweeteners: sucralose, acesulfame K

Mohlo by vás také zajímat